Kniha Probuďte svou krásu - jedinečný způsob Dr.Hauschka

autorka: Susan West Kurz

Inspirující a bohatě ilustrovaná.....

 

1 ks  (208 stran)                           525 Kč

Nic neodráží naši krásu více než naše pleť

V době, kdy se idealizuje mládí, podporuje dokonalá přeměna vzhledu a plastické operace jsou téměř samozřejmostí, bývá myšlenka přirozené krásy zcela opomíjena.

Přitom pravou krásu mají na dosah ženy každého věku, aniž by se musely podrobit bolestivým zákrokům. Její tajemství spočívá v péči o vnitřní i vnější krásu a ve způsobu, jak se správně věnovat svému tělu a duši. Jen takový přístup pak umožní, aby pleť nabyla přirozené záře a dobrého zdraví. Filmové celebrity, profesionální vizážisté i stylisté již dlouho chválí přírodní kosmetiku Dr.Hauschka a jsou fascinováni jejími mimořádnými terapeutickými účinky, luxusním pocitem z přípravků a kosmetického ošetření a již více než čtyřicet let trvající vysokou úrovní kvality.

I my můžeme umocnit svůj půvab a zabránit předčasnému stárnutí pleti. Jak Susan West Kurz uvádí, můžeme na základě programu, založeného na klíčových principech Dr.Hauschka, a nasloucháním svému nitru svou krásu přirozeně objevit. Její náměty nám mohou pomoci ke zdravé a zářivé pleti, emocionální rovnováze, chuti do života a případně i k vytoužené váze. Probuďte svou krásu - jedinečný způsob Dr.Hauschka zahrnuje řadu uskutečnitelných námětů, jak změnit svůj životní styl a ovlivnit svůj vzhled během jediného měsíce k lepšímu.

Prodej doplňků kosmetiky Dr.Hauschka výhradně v salonu na Masarykově nám.45, 3.patro., v Jihlavě.