Čistící maska

 

pro všechny typy pleti

Pro intenzivní a hloubkové čištění pleti. Obzvlášť vhodná pro problematickou pleť a při nadměrné tvorbě kožního mazu.

Obsažené výtažky vilínu, lichořešnice a sedmikrásky aktivně vstřebávají vylučované látky, vyjasňují a zklidňují pokožku. Při pravidelném používání zabraňuje tvorbě vřídků.Přípravek je vhodný k celkovému oživení a hloubkovému čištění všech typů pleti.

Použití:

1. Čistící masku aplikujeme po vyčištění pleti Čistícím krémem a nejlépe po Dr.Hauschka Napařovací lázni. Oba přípravky se navzájem doplňují a účinek čištění se tak ještě více zintenzivní. Při problematické pleti používejte 1-2x týdně.

2. Masku smíchejte s vlažnou vodou v poměru 1:1 čajové lžičky, rozmíchejte na jemný krém. Naneste štětcem nebo prsty na obličej a krk s vynecháním střední oblasti krku. Vynechejte oční partie a okolí úst.

3. Při problematické pleti nechte působit 10-15 minut a poté smyjte vlažnou vodou pomocí kosmetické houbičky. Při citlivé pleti nechte působit 3-5 minut, při suché a normální 5-10 minut. 

4. Po důkladném odstranění aplikujte Pleťové tonikum (Pleťové tonikum Special) a následně denní přípravek.

90 g                     630 Kč

10 g                       70 Kč

Složení: Minerální jíl (Loess), Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Kukuřičný škrob (Zea Mays)

 

Prodej kosmetiky Dr.Hauschka výhradně v salonu na Masarykově nám.45, 3.patro., v Jihlavě.