Čistící mléko

Jemné čistící mléko s jojobovým olejem udržuje ochranný lipidový plášť pokožky v rovnováze. Vhodné k odličování a odstranění make-upu a k čištění obzvlášť citlivé a suché pleti. Obsahuje pěstící obilné výtažky, šetrně čistí, chrání a posiluje pleť.

Pleťové čistící mléko důkladně rozpouští a absorbuje make-up a nastřádané nečistoty a ponechává na pokožce hedvábný a pěstěný pocit. Kompozice z jojobového a mandlového oleje, úročníku a speciálních obilných výtažků chrání a posiluje funkce pokožky a zároveň udržuje její ochranný lipidový plášť v rovnováze. 

Použití

  1. K odlíčení naneste malé množství na navlhčený vatový tampónek.
  2. Pro čištění citlivé a suché pleti naneste stejnoměrně na vlhkou pokožku, jemnými krouživými pohyby rozetřete a opláchněte vlažnou vodou.

 

145 ml   532 Kč

  10 ml     96 Kč

 

 

Složení:

Voda (Aqua), Alkohol (Alcohol), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Jojobový olej (Buxus chinensis), Mandlový olej (Prunus dulcis), Olej z meruňkových jadérek (Prunus armeniaca), Glycerín (Glycerin), Výtažek z ovsa, žita a pšenice (Fermented grain extract), Mastné alkoholy (Cetearyl Alcohol), Bentonit (Bentonite), Lecitin (Lecithin), Xantanová pryskyřice (Xanthan gum), Éterické oleje (Parfum), Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol