Intenzivní pleťová kúra 03

pro přecitlivělou stresovanou pleť.

Zklidňuje a posiluje přecitlivělou pleť. Nervozita a stres se stále častěji projevují i na naší pleti. Pokožka reaguje v těchto případech přecitlivěním se suchými místy či zčervenáním.

Intenzivní pleťová kúra 03 pomáhá pokožce opět nalézt svoji rovnováhu a posiluje ji. Tento speciální intenzivní přípravek obsahuje vzácný, harmonizující drahokam černý turmalín, stabilizující a vyrovnávající účinky kosmatce krystalového, výtažky z úročníku a kalanchoe, přírodní termání solanku z lázní Bad Bentheim a zklidňující růžovou vodu z růže damašské.

Používá se jako harmonizační kúra po dobu 28 dní a to nejlépe 4 x do roka.

Použití:

1. Ráno: po vyčištění pleti Pleťovým čistícím mlékem naneseme místo Pleťového tonika tuto Intenzivní pleťovou kúru 03. Poté jemně vtiskáváme dlaněmi do pokožky. Na závěr naneseme Dr.Hauschka denní přípravek.

2. Večer: po vyčištění pleti Pleťovým čistícím mlékem naneseme Intenzivní pleťovou kúru 03 a již žádný další přípravek.

40 ml          1148 Kč

Složení: Voda (Aqua), Růžová voda (Rosa Damascena), Solanka (Sales), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Éterické oleje (Parfum), Vytažky z vilínu (Hamamelis Virginiana Distillate), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Kalanchoe (Kalanchoe daigremontiana), Kosmatec krystalový (Mesembryanthemum Crystallinum Extract), Čekanka obecná (Cichorium Intybus Extract), Drchnička rolní (Anagallis Arvensis Extract), Kopřiva dvoudomá (Urtica Dioica Extract), Ibišek lékařský (Althaea officinalis), Černý turmalín (Tourmaline)

 

Prodej kosmetiky Dr.Hauschka výhradně v salonu na Masarykově nám.45, 3.patro., v Jihlavě.