Intenzivní pleťová kúra 04

Denní a noční péče pro náročnou a zralou pleť.

Viditelně zjemňuje linky a snižuje výskyt vrásek. Podporuje regeneraci pokožky, hydratuje a vypíná.

40 ml lahvička s rozprašovačem slouží jako 28-denní pleťová kúra. Propůjčuje pleti zářivý a hebký vzhled.

Obsahuje rytmizované složky ze zlata a polodrahokamů, jako jsou modrý turmalín a jantar, které pleť vitalizují, výtažky z lilie bělostné a léčivého ibičku, které pleti dodávají vláhu, výtažky s listů ginkga a olivy, mateří kašičku, přírodní solanku z termálních lázní Bad Bentheim a santalovou vodu, které pleť posilují.

Použití:

1. Ráno: Po čištění pleti Čistícím krémem naneste na obličej, krk a dekolt a a jemně vtiskněte do pokožky. Poté naneste Regenerační krém (event. před ním ještě Regenerační serum).

2. Večer: Po čištění obličeje Čistícím krémem naneste na obličej, krk a dekolt a jemně vtiskněte do pokožky. Následně můžete aplikovat Regenerační sérum. Dále již nepoužívejte žádný pleťový krém.

40 ml      1372 Kč

 

Složení: Voda (Aqua), Santalová voda (Santalum album distillate), Solanka (Sales), Éterické oleje (Parfum), Lilie bělostná (Lilium candidum), Jinan dvojlaločný (Gingko biloba), Výtažek z listů olivy, Hloh jednosemenný (Crataegus Monogyna), Lístkové zlato (Gold), Jantar (Amber powder), Turmalín, Mateří kašička (Gelee royal), Medový plást (Mel)