Intenzivní pleťová kúra 05

pro náročnou a zralou pleť během klimaktéria

Pomáhá snížit nepravidelnost pigmentace a skvrny způsobené návaly horka. Vypíná a posiluje ubývající elasticitu pleti a dodává ji zářivý, hebký a pěstěný vzhled. Napomáhá při návalech a zčervenání pokožky.

40 ml lahvička s rozprašovačem slouží jako 28-ti denní pleťová kúra při přechodném období klimakteria.
Kompozice obsahuje rytmizované složky z tmavě červeného rubínu a z argentitu, který obsahuje stříbro a výtažky z léčivek jako jsou drmek obecný (mnižský pepř) a pupalka, přírodní solanku z termálních lázní Bad Bentheim a harmonizující růžovou vodu z růže damašské.

Použití:

1. Ráno: Po čištění pleti Čistícím krémem naneste na obličej, krk a dekolt a a jemně vtiskněte do pokožky. Poté naneste Regenerační krém (event. před ním ještě Regenerační serum).

2. Večer: Po čištění obličeje Čistícím krémem naneste na obličej, krk a dekolt a jemně vtiskněte do pokožky. Následně můžete aplikovat Regenerační sérum. Dále již nepoužívejte žádný pleťový krém.

40 ml          1372 Kč

 

Složení: Voda (Aqua), Růžová voda (Rosa Damascena), Solanka (Sales), Éterické oleje (Parfum), Citronellol, Sedmikráska (Bellis perennis), Výtažek z lípových květů (Tilia Cordata/Platyphyllos Extract), Drmek obecný (Vitex agnus castus), Ploštišník hroznatý (Cimifuga racemosa), Rubín (Ruby powder), Argentit