Meduňkový krém

pro smíšenou pleť

Meduňkový pleťový krém harmonizuje a vyrovnává tuk a vlhkost a zároveň pomáhá citlivé, zarudlé, zanícené a neklidné pleti zklidnit se.

Dr.Hauschka Meduňkový pleťový krém je harmonizující denní péče, která chápe potřeby smíšené pleti. Povzbuzuje pleť k zprostředkující činnosti mezi příliš mastnými a příliš suchými místy. Důraz je kladen na posílení středu. Vyrovnávající Meduňkový pleťový krém s posilujícími výtažky z vilínu, stejně jako z osvěžující sedmikrásky, zjemňuje obraz pleti a stará se o rovnoměrný a sametový vzhled. Velmi vhodný jako podklad pod make-up.

Meduňkový pleťový krém, stejně tak jako všechny denní přípravky, by se neměl používat na noc. Pokožka v té době vylučuje toxické látky, které přes den nastřádala, proto bychom se měli vyvarovat jakýkoliv přípravků, které těmto procesům zabraňují.

Použití

  1. Ráno po vyčištění pleti Čistícím krémem a po aplikaci Pleťového tonika případně Pleťového tonika Speciál naneste na obličej, krk, dekolt a ušní lalůčky.
  2. Pro vyrovnání drobných nerovností a pro oživení smíchejte s Tónovací emulzí Dr.Hauschka.

30 ml   546 Kč

  5 ml     98 Kč

Složení: Voda (Aqua), Slunečnicový olej (Helianthus annuus), Alkohol (Alcohol), Glycerín (Glycerin), Tapiokový škrob (Manihot Utilissima Starch), Kokosovník ořechoplodný (Cocos nucifera), Glycerol-stearát (Glyceryl Stearate), Meduňka lékařská (Melissa officinalis), Arašídový olej (Arachis hypogaea), Jojobový olej (Simmondsia chinensis), Olej z meruňkových jadérek (Prunus armeniaca), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Sedmikráska chudobka (Bellis perennis), Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Mastné alkoholy (Cetearyl Alcohol), Olej z pšeničných klíčků (Triticum vulgare), Karotka (Daucus carota), Éterické oleje (Parfum), Citral, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Hektorit (Hektorite), Lecitin (Lecithin), Xantanová pryskyřice (Xanthan gum), Kokosové glukosidy (Coco Glucoside), Oxid zinečnatý (CI 77947)),

 

Prodej kosmetiky Dr.Hauschka výhradně v salonu na Masarykově nám.45, 3.patro., v Jihlavě.