Pleťové mléko

pro normální, suchou, unavenou, bledou, k vráskám náchylnou a smíšenou pleť

Jemná, osvěžující a oživující emulze pro jasnou a zářivou pleť. Pleťové mléko s výtažky vilínu a úročníku aktivuje vlhkostní režim pokožky a lehce se vstřebává. Na bázi vysoce hodnotných rostlinných výtažků a olejů z třezalky, sladké mandle, meruňkových jadérek a jojoby podněcuje Pleťové mléko tvorbu vody a tuku, podporuje krevní oběh a funkci lymfy. 
Na základě svých oživujících vlastností se nedoporučuje při výskytu kuperózy. Pleťové mléko je ideální denní péče pro muže. Rychle se vstřebává a nezanechává žádný mastný film na pokožce. 

Pleťové mléko, stejně jako jakýkoliv denní přípravek kosmetiky Dr.Hauschka, by se nemělo používat během noci. Během nočních hodin se pokožka zbavuje toxických látek, které se během dne nastřádaly, proto bychom se měli vyvarovat aplikace jakýchkoliv přípravků, které by tyto přirozené pochody mohli narušit.

Použití

  1. Ráno po vyčištění pleti Čistícím krémem a po aplikaci Pleťového tonika naneste malé množství na obličej, krk, dekolt a ušní lalůčky a jemně vtiskávejte. (Mléko je velmi vydatné.)
  2. Při smíšené pleti smíchejte před aplikací v poměru 1:1 s  Dr.Hauschka Pleťovým olejem.
  3. Pro zralou pleť smíchejte před aplikací v poměru 1:1 buď s Dr.Hauschka Růžovým krémem nebo Dr.Hrauschka Tónovacím krémem.

100 ml   924 Kč

  30 ml   448 Kč

    5 ml     94 Kč

Složení: Voda (Aqua), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Olej z meruňkových jadérek (Prunus armeniaca), Alkohol (Alcohol), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Mandlový olej (Prunus dulcis), Olivový olej (Olea Europaea), Karotka (Daucus carota), Arašídový olej (Arachis hypogaea), Olej z pšeničných klíčků (Triticum vulgare), Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum), Glycerín (Glycerin), Měsíček lékařský (Calendula officinalis), Lecitin (Lecithin), Jojobový olej (Buxus chinensis), Éterické oleje (Parfum), Limonene, Linalool, Farnesol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Citral, Alginát (Algin), Xantanová pryskyřice (Xanthan gum),

 

Prodej kosmetiky Dr.Hauschka výhradně v salonu na Masarykově nám.45, 3.patro., v Jihlavě.