Balzám na oči

 

pro suchou, citlivou a zralou pleť

Denní intenzivní ochrana pro citlivé okolí očí, vyhlazuje a udržuje elasticitu pokožky.Působí proti podráždění, zlepšuje elasticitu a zabraňuje předčasné tvorbě vrásek. Zároveň působí proti podráždění způsobeném vnějšími vlivy v létě i v zimě.

Zmírňuje podráždění okolí očí, např. při výskytu senné rýmy nebo v suchém či znečištěném prostředí. Pro ochranu citlivého okolí očí možno aplikovat Balzám na oči i před pobytem v sauně.
Balzám na oči nepoužívejte na noc, kdy se Vaše pokožka v nočních hodinách zbavuje toxických látek. Z tohoto důvodu doporučujeme používat během noci nemastné pěstící přípravky (Pleťové tonikum, Regenerační Sérum, Pleťová kůra).

Použití

1. Ráno po vyčištění pleti Čistícím krémem a aplikaci Pleťového tonika rozetřete minimální množství Balzámu na oči mezi prsty a lehkým poklepáváním naneste na ještě vlhká oční víčka a okolí očí. 

2. Po 5–10 minutách odstraňte přebytečné množství Balzámu jemným přitištěním papírového kapesníčku.

10 ml   630 Kč

Složení: Ricinový olej (Ricinus communis), Arašídový olej (Arachis hypogaea), Včelí vosk (Cera flava), Karotka (Daucus carota), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Olej z meruňkových jadérek (Prunus armeniaca), Měsíček lékařský (Calendula officinalis), Kakaové máslo (Theobroma cacao), Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum), Hedvábný pudr (Serica), Jojobový olej (Buxus chinensis), Nimba (Melia azadirachta), Éterické oleje (Parfum), Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citral, Eugenol, Farnesol, Lecitin (Lecithin), Glycerín (Glycerin)