Kosmetika Dr.Hauschka

"Člověk potřebuje dvě krásy, jednu vnitřní a jednu vnější"

                                                   - Elisabeth Sigmund -

Pokožka má svou vlastní sílu, která ji vyživuje a regeneruje a kosmetika ji v tom musí podporovat. Kosmetika Dr.Hauschka podporuje a posiluje vlastní procesy a rytmy pokožky a zároveň ji chrání proti externím vlivům.

Nezaměnitelnou kvalitu kosmetiky Dr.Hauschka vytvářejí především obsažené ingredience jako jsou např. cenné rostlinné oleje (avokádový, jojobový, mandlový), vosky (včelí, candelilla vosk a vosk z růžových květů), bylinky (úročník, lichořešnice, sedmikráska) a éterické oleje (levandulový, růžový, citrónový..). Mnoho léčivých bylin je pěstováno v biodynamické zahradě a všechny komponenty podléhají přísnému testování kvality.

Péče o pleť s přípravky Dr.Hauschka

Přírodní kosmetika Dr.Hauschka Vám nabízí přípravky té nejvyšší kvality, vyrobených z obnovitelných zdrojů ve fairových podmínkách bez syntetických konzervačních, barvících a vonných látek, ropných produktů, parabenů, silikonů a PEG derivátů.

Všechny produkty Dr.Hauschka péče o pleť nesou značku BDIH "certifikovaná přírodní kosmetika".

Péče v rytmu

Rytmus hraje v kosmetickém ošetření Dr.Hauschka významnou úlohu.

Naše pleť skrývá své vlastní rytmy: Například všechny buňky nejsvrchnější vrstvy kůže se jednou za 28 dní obnoví.

Během dne se pleť chová jinak než v noci: V denním rytmu je plně napjata jako ochranný systém proti nepříznivým vlivům okolí a během noci regeneruje. Kosmetické přípravky Dr.Hauschka, jimiž je Vaše pleť ošetřována, tyto rytmy podporují a stabilizují tím aktivity pleti vlastní, například ve formě nemastných vodových přípravků pro noční péči o pleť. 

 

Péče o pleť

Jednoduše ke kráse: Čistit, tonizovat a hydratovat, tak zní účinná formule úspěšné péče o pleť.

Pěstící oleje, vzácné výtažky léčivých bylin, rostlinné esence a vonné esence obsažené v přípravcích péče o pleť Dr.Hauschka aktivují vlastní funkce pokožky a normalizují její stav. 

Krása není otázkou věku....

Všechny přípravky Dr.Hauschka jsou certifikovány.